Vítejte na stránkách penzionu Andělka v Hanušovicích. Najdete u nás luxusní apartmány, pohodu a relax...proto věříme, že nás brzy navštívíte a že si pobyt u nás maximálně užijete. Na viděnou se těší celý tým Andělky :-)
dětský koutek
Panorama otevřete dvojklikem na celou obrazovku, ovládáte stiskem tlačítka a pohybem myši, kolečkem zvětšíte detaily. (c) 3D virtuální prohlídky ubytování | Foto mapy a gps trasy výletů. Pronájem lodí a jachta Chorvatsko charter kapitánské zkoušky jachta chorvatsko Jeseníky ubytování, penzión, apartmán Jeseníky lyžování, běžecké trasy Jeseníky ubytování, penzión, apartmán
V naší Andělce vítáme také rodiny s dětmi, pro které je zde k dispozici útulná herna s rozmanitými výukovými hračkami, veškeré jsou přírodní – dřevěné.

Ubytovaným klientům, kteří k nám zavítají s malými ratolestmi, nabízíme zcela zdarma využití tohoto krásného prostoru. Jsme přesvědčeni, že jejich děti si jej, i se vším co přináší, zamilují.

Samozřejmě, že naše herna je k dispozici i místním maminkám či tatínkům a jejich dětem ... pokud bude venku nevlídno, děti budou mít doma dlouhou chvíli, mamky jim budou chtít změnit prostředí a nabídnout nové neznámé hračky, které by je mohly dále rozvíjet, nebo se jen maminy budou chtít někde sejít se svými kamarádkami ...  pro tento případ je tu naše příjemná hernička :-)

Poplatek za užívání herny 50 Kč/hodina. Možnost uvařit si kafčo či čaj.