Vítejte na stránkách penzionu Andělka v Hanušovicích. Najdete u nás luxusní apartmány, pohodu a relax...proto věříme, že nás brzy navštívíte a že si pobyt u nás maximálně užijete. Na viděnou se těší celý tým Andělky :-)

Napsali nám ...

Bylo to tu skvělý...díky! AB BAND, Aleš Brichta

Mockrát děkujeme za Vaši pohostinnost, byteček je úžasný, sauna, vířivka a masáž taky!!! Moc jsme si to tu užili a příště s námi určitě zase počítejte!! Zuzka Fiřtová a Kristyan

Dobrý večer, paní Diňová doufáme, že jsme vše v pořádku předali. Byli jsme moc spokojeni, už dlouho jsme se nesetkali s tak příjemným prostředím a přístupem. Určitě jsme u Vás nebyli naposled. Děkujeme Poiselovi a Burešovi (21.2. 2012)

Vážená paní Diňová, děkujeme za příjemný pobyt. Moc se nám u Vás líbilo. Manželé Štefkovi (24.12. 2012)

Milá paní Diňová, moc ráda bych Vám poděkovala za milé uvítání. Váš penzion opravdu splňuje dokonalý komfort, ubytování ve vašich apartmánech je luxusní, velmi krásné, cenově dostupné a celý interiér naprosto předčí některé 5ti hvězdičkové hotely, které zdaleka takový komfort mnohdy nenabízejí. Jsme velmi spokojeni a přeji Vám hodně také tak spokojených hostů. Eva Hrbáčová (5.4. 2012)

5 maminek s dětmi spolu na dovolence u nás :                                             Moc se nám to tu líbilo! Apartmán je krásný, saunička i vířivka byla parádní, krásně jsme se tam vyřádily a hernička s nádhernými hračkami taky skvělá! Prostě luxusní!! Určitě přijedeme zase a všem doporučíme, děkujeme Zdena + Adélka

Děkujeme za příjemný pobyt, relaxační centrum nemá chybu a dětská herna je kouzelná. Moc se nám to tu líbilo a zase přijedeme!!! Kristýna + Sárinka

Moc se nám u Vás líbilo, děkujeme Iva + Nikolka

Je to tu úžasné, parádní, famózní! Irena + Viktorek

Děkujeme za skvělý přístup a pomoc. Je to tu úžasné!!! Příště zase! Lucie + Sofie      (4.5. 2012)

Dobrý den paní Diňová, jsem a dlouho budu nadšená z Vašeho ubytování. Moc děkuji a do budoucna jistě rádi využijeme znovu Vaše služby. Dobrovodská (26.9. 2012)

Děkujeme za velmi příjemný pobyt, byli jsme moc spokojeni. p.Repík (27.9. 2012)

Děkujeme za krásný a pohodový víkend. Vitáskovi :-) (30.9. 2012)

Děkujeme za moc příjemný pobyt. Rotreklová :) (4.11. 2012)

Dobrý den paní Diňová, ještě jednou moc děkujeme za příjemné ubytování, ochotu a vstřícnost. Rádi jsme vás poznali. Byli jsme u vás spokojeni. K. Hendrychová a spol.    (27.5. 2013)

Děkujeme za ubytování v penzionu Andělka...moc hezké. Krásně laděné, ty svíčky, paráda. Budeme moc vzpomínat. Děkujeme! Z.Židlík a M.Soukupová. Hezký den. (26.8. 2013)

Dobré ráno paní Diňová, děkujeme opět za moc příjemné ubytování a wellness. Příště zase na viděnou, Dobrovodští. (27.9. 2013)

Vážená paní, Vaše ubytování je na skvělé úrovni a velmi příjemné, díky p. Reitz. (9.10. 2013)

Dobrý den paní Diňová, před týdnem jsme strávili jeden více než výborný týden ve vašem penzinu Andělka. Musím konstatovat, že úroveň poskytovaného ubytování byla více než stoprocentní-hlavně styl a zařízení apartmánu, bezproblémová wi-fi, vstřícnost personálu... Laťku standardu ubytovacího zařízení má Váš penzion opravdu vysoko (stručně řečeno: kam se na Vás "hrabou" i některé vícehvězdičkové hotely u našich západních sousedů a to jsem služebně trávila v zahraničí poměrně dost času). Přeji Vám  i Vašemu kolektivu mnoho dalších jen maximálně spokojených hostů. S přátelským pozdravem Dana T. + Jiří K. /Praha-východ (24.8. 2014)

Pár citací z „knihy hostů”…