Vítejte na stránkách penzionu Andělka v Hanušovicích. Najdete u nás luxusní apartmány, pohodu a relax...proto věříme, že nás brzy navštívíte a že si pobyt u nás maximálně užijete. Na viděnou se těší celý tým Andělky :-)

Omlouváme se klientům Andělky, ale momentálně paní masérku postrádáme a hledáme...

 

 

Nabídka procedur a ceník služeb:

MASÁŽE:

relaxační masáž, aromatická masáž

Relaxační masáže zklidní vaše tělo a mysl. Relaxační masáže přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organizmu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, přivolává spánek a navozuje příjemnou náladu. Revitalizační masáž pomocí aromatických olejů z výtažků např.levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty, spojená s akupresurou a reflexologií, doplněná inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, santálového dřeva a jasmínu, pomocí aromalamp.

sportovní masáž, klasická masáž

Sportovní masáže jsou povzbudivé a tonizující. Tato masáž vás nabudí a připraví na aktivní den, je ideální pro péči o pokožku a svaly při sportu. Je možno jí provádět před tělesnou aktivitou i po ní. Klasické masáže se soustředí na namožená a bolavá záda, ztuhlé svaly a klouby. Tyto masáže přinášejí úlevu při svalovém napětí a únavě. Klasická masáž prokrvuje a prohřívá, zmírňuje otoky a má hojivé a regenerační účinky. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře.

masáž medová

Opravdu nevšední zážitek. Nabízíme Vám jedinečnou možnost medové masáže.
Jedná se o velice účinnou detoxikační a kosmetickou metodu, po které bude Vaše tělo příjemně pročištěné a pokožka sametově hedvábná a medově voňavá. Skutečné pohlazení pro tělo i duši. Masáž využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Vlastnosti a léčivé účinky medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové, Římané i jiné národy – na americkém kontinentě Indiáni.

masáž tlaková – reflexní, relaxační masáž nohou

Při této masáži se využívá znalosti reflexních bodů nejen na chodidlech a dlaních, které odpovídají daným orgánům našeho těla. V podstatě se dá říci, že každému orgánu v těle přísluší určité reflexní body. Každý reflexní bod je zakončením reflexní dráhy, která prochází od mozku přes jednotlivé orgány. Reflexní masáž (terapie) pomáhá při odstraňování bloků reflexních drah a zlepšuje činnost jednotlivých orgánů. Masér pozná při reflexní terapii příčiny zdravotních problémů. Dalším působením na tyto reflexní body dovede velice pozitivně působit na dané orgány v lidském těle. Tato masáž harmonizuje celé tělo masírovaného včetně jeho orgánů. Člověk se při používání této masáže stává odolnější a vyrovnanější. Zároveň je méně náchylný k případným nemocem. Reflexní masáž se doporučuje využívat pravidelně. Neboť pravidelně a pozitivně je nutné působit na jednotlivé body, aby došlo ke zharmonizovaní funkce jednotlivých orgánů a jejich následnému udržení v tomto stavu.

masáž lymfatická

Lymfatická masáž upravuje a podporuje oběh lymfy. Pomocí cílených, přesně vedených hmatů lze lymfu aktivovat a dosáhnout odplavování škodlivin z těla. Speciální technikou je aktivována činnost mízních uzlin a je podpořen odtok mízy do žilního systému. Lymfatická masáž je vhodná jako regenerační masáž po fyzické zátěži, sportu, ale i jako podpůrná masáž pro ty jedince, u kterých přes den převažují statické polohy (sedavé zaměstnání, dlouhé stání). Vynikající je omlazující masáž obličeje. Lymfatická masáž se dále používá při odstraňování otoků, ke zrychlení metabolických procesů, detoxikaci těla, při prevenci vzniku křečových žil, bolestech dolních končetin, při celulitidě apod. Správně provedená lymfatická masáž má hluboký relaxační účinek, který přetrvává 4 až 6 týdnů.

Lymfa, též je používán výraz ‚míza‘, je bělavá tekutina proudící v uzavřené soustavě po celém těle. Její chemické složení je podobné krevní plazmě. Míza vzniká přestupem tkáňového moku do mízních kapilár. Lymfa je především důležitá pro odvod zplodin metabolických procesů a samozřejmě je nosným pilířem obranyschopnosti – imunity. Je důležité si uvědomit, že se celý lymfatický systém sestává z mízních kapilár, mízních cév, lymfatických uzlin a mízních kmenů. Mízní uzliny působí jako filtr.

Když lymfa správně neproudí:
dochází k nedostatečnému čištění těla a odpadní látky se ukládají v místě svého vzniku. Tím se organismus pomalu znečišťuje, navíc vzniká riziko lymfatického otoku – tak zvaného lymfedému. Lymfedém samotný se projevuje jako nebolestivý, tuhý a studený otok. Dochází k němu při nahromadění mízy ve tkáni. Nejčastěji je lokalizován na dolních končetinách. Zbývá jen dodat, že lymfatickým otokem jsou postiženy jak ženy tak muži.

Kontraindikace:

  • jakékoliv akutní virové či zánětlivé onemocnění,
  • zhoubné onemocnění (po přeléčení na doporučení lékaře),
  • trombózy,
  • varixy (doporučení lékaře),
  • hyperfunkce (zvýšená funkce), oslabení ledvin.

masáž horkými lávovými kameny

Jedná se starodávnou, čínskou masáž. Používá se celkem 53 hladkých lávových kamenů. Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma největšími kameny, které se drží v dlani.

Používá se olej z esencí, santálového dřeva a limety, nebo s esencí růžového dřeva a pomeranče. Teplo prostupuje hluboko do celého těla, kde způsobuje úplné uvolnění a nabití organizmu novou silou.

baňkování

Baňkování je starobylá metoda známá více než pět a půl tisíce let. Zmínky o jejím používání nalezneme už v Mezopotámii, u starých indiánů, ale i v jiných koutech světa. V Číně se tato metoda používala po tisíciletí a znal ji i římský lékař Galénus. Použití baněk má dvojí účinek. Jednak se z těla odplaví potními žlázami a lymfatickým systémem všechny nečistoty, tkáň se výborně prokrví, dochází k pročištění krve a zlepšení krevního oběhu. Zároveň dojde při masáži k uvolnění ztuhlých svalů a k odstranění bolesti. Baňkování se může kombinovat například s masírováním jednou baňkou či jejich přikládáním na konkrétní akupresurní body.

Používání baněk má dvojí účinek: všeobecný (pročištění krve, zlepšení oběhu, regulace a zdokonalení funkce autonomního nervového systému atd.) a místní (odstranění bolesti, uvolnění ztuhlých svalů apod.)…

Kontraindikace:

  • jakékoliv akutní virové či zánětlivé onemocnění,
  • zhoubné onemocnění,
  • otevřené a hnisavé rány,
  • bradavice a velká pigmentová znaménka.

Breussova masáž

Uvolňující masáž páteře.

 

masážčas (min.) *cena
klasická, relaxační
Odstraňuje únavu a svalové napětí, celkově regeneruje.
30 180 Kč
klasická, relaxační masáž zad - hodinová
Aromatická uvolňující masáž zad
60 350 Kč
klasická, relaxační, aromatická – celková 70 400 Kč
medová
Detoxikační, posilující masáž.
30 250 Kč
reflexní masáž chodidel
Uvolňuje, odstraňuje blokády, pomáhá při bolestech hlavy, zácpě, zánětu dutin.
25 200 Kč
lymfatická – částečná
Speciální hmaty aktivují lymfatické cesty a imunitní systém, pomoc při boji s celulitidou.
45 300 Kč
lymfatická – celková 70 650 Kč
horkými lávovými kameny – částečná
Uvolňující, harmonizační masáž.
45 250 Kč
horkými lávovými kameny – celková 70 500 Kč
baňkování
Hluboko působící masáž, uvolňující.
45 250 Kč

teplý rašelin. obklad zad+klas. masáž                                          

Detoxikace+uvolnění.

40 250 Kč

Breussova masáž

Masáž páteře pro uvolnění meziobratlových blokád

25 250 Kč

* Doba terapie je pouze orientační.

Možnost zakoupení permanentek a dárkových poukazů.